Tak to je vrchol. Evropská komise a OSN hodlají vyšetřovat Řecko kvůli vyhošťování nelegálních migrantů. Tuto zprávu včera odvysílala i Česká televize. Řecko prý porušuje úmluvu o lidských právech a právo na azyl tím, že čluny s nelegálními migranty, jakmile překročí hranici řeckých vod, obrací zpět, odkud připluly.

Tomio Okamura – SPD

Evropskou komisi a OSN to zjevně vyděsilo. Podle nich nemáte právo se bránit, když vám někdo cizí vleze na zahradu s cílem nastěhovat se do vašeho domu. Nesmíte ho ani vyvést zpět za hranici svého pozemku. Podle vedení EU a OSN má asi právo bydlet ve Vašem domě kdokoli, kdo si myslí, že mu u vás doma bude líp. Řekové si myslí, že takové právo neexistuje. Ale Evropská unie tvrdí opak. Tím se nám vysvětluje, že jak OSN, tak Evropská komise naprosto ignorují dlouhodobé turecké vojenské akce proti Řecku, včetně narušování vzdušného prostoru Řecka, pašování zbraní do Libye a bombardování pozic Kurdů v Iráku. Například toto úterý Turci dronem bombardovali a vraždili nevinné kurdské civilisty ve vesnici nedaleko města Kobání v severní Sýrii. Cílem dronového útoku byl mimo jiné i dům, ve kterém byly tři aktivistky za práva žen, členky organizace, která se snaží o rovnoprávné postavení žen především v islámském arabském světě.

OSN se má podle své charty starat o zachování mezinárodního míru. Namísto toho, aby řešila závažné konflikty, tak bojuje například za genderově vyvážené pojmenování manžela a manželky tak, aby nešlo rozlišit, kdo je muž a žena. Řekněte mi, proč podporovat a platit instituce, které se místo o bezpečnost a mír starají o genderovou gramatiku. Ať to klidně dělají, ale za svoje a pokud možno bez nás – minimálně Evropská unie znovu ukazuje, že víc škodí, než pomáhá.

Tomio Okamura SPD – Facebook

Předchozí článekTomio Okamura – Odmítáme vydírání Srbska ze strany EU
Další článekTomio Okamura – Prokurátor haagského tribunálu ve středu obvinil z válečných zločinů a zločinů proti lidskosti devět kosovských separatistů včetně současného kosovského prezidenta Hashima Thaçiho

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Sem zadejte své jméno